Novinky


Speciální výstava SBTC CZ Kolesa 15. 9. 2018
HATTRICK!!!

Nemožné se stalo skutečností a Soník již potřetí vyhrál SV v Kolesech a stal se tak legendou. Velice si tohoto úspěchu vážíme a jsme šťastní, že jsme ho mohli zažít zároveň s jeho chovatelem Pepou Klimešem. Soník získal tento třetí titul 2 týdny před svými 7.mi narozeninami! Ten pocit a radost se snad ani nedají popsat. Obrovský dík patří jako vždy Míše Hroncové, která Soníka předvádí s naprostou lehkostí a v kruhu jsou nerozlučná a naprosto sehraná dvojka. A jako vždy se o úspěch dělíme i s těmi, kteří nemají takové štěstí, aby měli vlastní domov. A tak 25kg granulí, které Soník vyhrál, opět putovalo do městského útulku v Poděbradech.

Na této výstavě se také předvedli i dva z našich odchovánků a to Baby Doll Lonson Staff a Alacrity Alvin Lonson Staff - ani jeden z nich rozhodně neudělal ostudu a odnesli si hodnocení Výborná/ý. Velký dík patří rozhodně i pánům rozhodčím za velice korektní posuzování, kdy rozhodně nešetřili hodnocením Velmi dobrá a Dobrá. Máme opravdu velikou radost.

Zonny z Hambalek Bušín
Třída vítězů - Výborný 1, Vítěz speciální výstavy, Best of Breed!!!
Rozhodčí: Tom Hehir (IRL), Frank Mccann (UK), Raimond Crilly (IRL)
Excellentní handling sl. Michaela Hroncová
Chovatel MVDr. Josef Klimeš

Baby Doll Lonson Staff
Mezitřída - Výborná (30 přihlášených!)
majitelé manželé Štefánkovi
Handling sl. Michaela Hroncová
rozhodčí pan Raimond Crilly

Alacrity Alvin Lonson Staff
Třída otevřená - Výborný (27 přihlášených)
Majitelka a handlerka sl. Zuzka Procházková
Rozhodčí pan Tom Hehir

Speciální výstava SBTC CZ KolesaSpeciální výstava SBTC CZ KolesaSpeciální výstava SBTC CZ KolesaSpeciální výstava SBTC CZ Kolesa